Zobacz FinancePartner Sp. z o.o. na Oferteo.pl
  • Kredyt gotówkowy

    ... Idealnie dopasowany!

    nawet do 15 tys. na oswiadczenie o dochodach
    20 banków w jednym miejscu
    specjalna oferta dla wybranych zawodów

Oblicz ratę kredytu

Kwota pożyczki
1000300 000 zł
Oprocentowanie
%
120 %
Okres kredytowania
lat
130 lat
Miesięczna rata:

Nasze placówki / Agenci

O Nas

Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku.  Były to początki, więc nasze działania były mocno skoncentrowane na badaniu rynku oraz układaniu planów związanych z przyszłością. Dzisiaj mamy juz za sobą ponad  trzynaście lat funkcjonowania w branży finansowej i wciąż jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, stale podnosząc sobie poprzeczkę.

Cc

Obecnie, głównie zajmujemy sie kredytami hipotecznymi, samochodowymi oraz gotówkowymi. Kredyty jest to sektor, w którym czujemy sie najlepiej co potwierdzają nasze wyniki.

Finance Partner to nie tylko kredyty. W 2007 roku podjęliśmy działania, aby wprowadzić firmę w tajniki  ubezpieczeń. Dzisiaj z pełną świadomością możemy powiedzieć, że był to trafiony pomysł. W naszych placówkach jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć naszych Klientów pod kątem ubezpieczeń, wybierając dla nich najlepszą ofertę. Udział ubezpieczeń w strukturze Finance Partner z dnia na dzień staje się coraz większy, co nas cieszy, gdyż daje nam to jeszcze większą stabilizację.

Od roku 2007 Finance Partner rozpoznawalne jest pod własnym brandem. Biura kredytowe w połączeniu z placówkami partnerskimi to sposób na uzyskanie pewnego rodzaju spokoju finansowego i niezależności. Nasze działania ukierunkowaliśmy przede wszystkim na budowanie własnej marki, dbając zarówno o profesjonalny wizerunek, jak i o jakość oferowanych przez nas usług. Przyglądamy się bankom i staramy się je nie tylko naśladować, ale wyprzedzać w pewnych działaniach. Wbrew pozorom fakt, że nie jesteśmy korporacją jest naszym dużym atutem. Jesteśmy bowiem bliżej Klienta i pewne decyzje możemy podejmować szybciej.

Składając to wszystko w jedną całość, FINANCE PARTNER to duża, mocna i stabilna firma, która mimo ostatnich zawirowań na rynku finansowym ma się całkiem dobrze i ze spokojem patrzy w przyszłość.

Zapraszamy zatem do współpracy…

Nasi partnerzy