Zobacz FinancePartner Sp. z o.o. na Oferteo.pl
 • Kredyt gotówkowy

  ... Idealnie dopasowany!

  nawet do 15 tys. na oswiadczenie o dochodach
  20 banków w jednym miejscu
  specjalna oferta dla wybranych zawodów

Oblicz ratę kredytu

Kwota pożyczki
1000300 000 zł
Oprocentowanie
%
120 %
Okres kredytowania
lat
130 lat
Miesięczna rata:

Nasze placówki / Agenci

Współpraca

FINANCE PARTNER funkcjonuje na rynku finansowym od 1998 roku. Przez ten czas rozwijaliśmy się sukcesywnie, ucząc się i zdobywając doświadczenie. Dzisiaj z pełną świadomością możemy powiedzieć, że jesteśmy w czołówce uznanych partnerów, którzy współpracują z dużymi  instytucjami  finansowymi.

Finance Partner to uznana marka w świecie pośrednictwa finansowego. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z kilkunastoma bankami i instytucjami finansowymi, co daje nam bardzo szeroki wachlarz możliwości produktowych. 
Dopasowanie się do potrzeb Klientów, to nasza naczelna zasada. Wobec  powyższego, chcemy złożyć Państwu ofertę, której podstawowym atutem jest szeroki wachlarz produktów i usług finansowych oraz minimum procedur z tym związanych. Chcemy aby zadowolenie klientów i korzyści z tego płynące, były naszym wspólnym sukcesem.


Poniżej, w skrócie, prezentujemy korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą:

 • współpraca z wiarygodnym partnerem
 • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
 • udostępnienie systemu CRM służącego do zarządzania bazą Klientów, planowania sprzedaży i rozliczania pracowników
 • dostęp do wysokiej jakości materiałów reklamowych, służących oznakowaniu punktów sprzedaży i identyfikacji marki Finance Partner
 • terminowość wypłat prowizji

Sieć Finance Partner to obecnie 5 placówek z logo Finance Partner oraz grupa blisko 60 biur agencyjnych z którymi współpracujemy na terenie całego kraju. Taka skala działania pozwala nam gromadzić bardzo bogate doświadczenie, którym dzielimy się z naszymi franczyzobiorcami i agentami od pierwszego dnia naszej współpracy. Pomagamy w procesowaniu dokumentacji, niezbędnej do uruchomienia nowego biura franczyzowego jak i usykania dostępów dla nowego agenta. Wdrażamy w tajniki sprzedaży produktów finansowych. Oferujemy bardzo elastyczne warunki prowizyjne (możliwość negocjacji), zawsze jesteśmy o krok szybsi niż nasza konkurencja dzięki innowacyjnemu systemowi zarządzania CRM. To wszystko sprawia, że posiadamy najlepszą w naszym odczuciu, ofertę współpracy w sektorze pośrednictwa finansowego.

Wszystkie wymienione korzyści sprawiają, że sprzedaż staje się łatwa, przyjemna, nie zabiera dużo czasu a co najważniejsze – daje poczucie stabilizacji finansowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy dla franczyzobiorcy lub agenta.

P1070293

Nasi partnerzy