Zobacz FinancePartner Sp. z o.o. na Oferteo.pl
  • franczyza z Finance Partner

    Twój sukces w branży finansowej

    wysokie prowizje
    wsparcie szkoleniowe
    szeroka oferta produktów finansowych

Oblicz ratę kredytu

Kwota pożyczki
1000300 000 zł
Oprocentowanie
%
120 %
Okres kredytowania
lat
130 lat
Miesięczna rata:

Nasze placówki / Agenci

Otwórz placówkę franczyzową

Prowadzisz działalność gospodarczą i masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, zostań naszym partnerem i otwórz swoje biuro Finance Partner!

Partnerstwo Finance Partner

Na dzień dzisiejszy istnieje 10 placówek obrandowanych logo Finance Partner. Placówki franczyzowe wspieramy szeregiem działań począwszy od marketingu i reklamy, przez udostępnienie naszego systemu CRM aż po doradztwo w zarządzaniu biurem franczyzowym.

Naszym franczyzobiorcom pomagamy rekrutować pracowników, negocjujemy warunki współpracy z bankami, obejmujemy opieką w osobie Regionalnego Kierownika Sprzedaży (opiekun mobilny).

Służymy doświadczeniem w organizowaniu różnego rodzaju akcji reklamowych i promocyjnych. Organizujemy szkolenia zarówno produktowe jak i sprzedażowe, dbamy również o komfort psychiczny naszych Partnerów co pewien czas organizując imprezy integracyjne…

Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem biura franczyzowego Finance Partner prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy wspolpraca@financepartner.pl w temacie maila wpisując franczyza nazwa miasta np. franczyza poznańNasi partnerzy